נתיאחראי על איסוף החומר והעריכה: שטיין נתי פיזיותרפיסט מומחה לפציעות ספורט, רפואת כף רגל בניה והתאמה של מדרסים. בוגר תואר ראשון  b.a.p.t באוניברסיטת תל אביב, בוגר תואר שני  בפיזיותרפיה m.a.p.t מאוניברסיטת באר שבע, בעל תואר מאמן מוסמך של ווינגייט, ובוגר קורס מדרסים והנעלה רפואית של מכללת שיאים.
מנהל ש.פ.א מרכז אורתופדי  מכון בוטיק למדרסים המתמחה במתן פתרונות לבעיות כף רגל  בעלי תקן איכות גבוה מכל הסוגים.
כתובת מייל לשאלות והארות   nati.shtain@gmail.com             כתובת הקליניקה: חולון, יהושוע רבינוביץ 58, מרכז דר-גת          טלפון: 035169361 \ 0528306095  
אנה פרגנו לקידום האתר על ידי לחיצה על מקש:      :
למייל מהיר:    מעטפה       לדף גוגל:    מעטפה       לדף פייסבוק:    מעטפה

שטיין נתי

שטיין נתי פיזיותרפיסט המתמחה בשיקום מפציעות ספורט, רפואת כף הרגל, ובעיות גב תחתון וצוואר בעל תואר ראשון בפיזיותרפיה מאוניברסיטת תל אביב. בעל וותק רב במקצוע הפיזיותרפיה (כ-17שנים) בהם עסק בהצלחה בשיקומם של אלפי מטופלים וספורטאים, כמו כן עסק בהדרכת סטודנטים בתחום השיקום האורתופדי במסגרת קופות החולים. שימש כפיזותרפיסט במסגרת אגודת הכדורסל של מכבי תל אביב  במשך חמש שנים במהלכם טיפל בספורטאי נבחרת כמו יותם הלפרין, עומרי כספי, וגל מקל. במהלך השנים 2010-2011 התמחה ברפואת כף הרגל, ניתוח הליכה ובניית מדרסים. מייסד, אחראי תוכן ומנהל את אתר התוכן  footlab אתר הדן בכף רגל המקיף ביותר בעברית, אתר המעמיק במבנה, פתולוגיות, ופתרונות רפואיים של כף הרגל כמו גם ניתוח הליכה בדיקות כף רגל וכדומה. אתר זה נועד לשרת את הקהל הרחב כמו גם את קהל הרופאים, הפיזותרפיסטים, האורטוטיסטים ושאר העוסקים ברפואת כף הרגל. מוסמך כמאמן כושר גופני מטעם וינגייט וכמדריך לפעילות גופנית מטעם קופ"ח מכבי, כמו כן במהלך השנים רכש הסמכות רבות בתחום הפיזותרפיה האורתופדית.
עוסק בשעות הפנאי בריצות ארוכות, תריאטלונים וספורט אתגרי