נתיאחראי על איסוף החומר והעריכה: שטיין נתי פיזיותרפיסט מומחה לפציעות ספורט, רפואת כף רגל בניה והתאמה של מדרסים. בוגר תואר ראשון  b.a.p.t באוניברסיטת תל אביב, בוגר תואר שני  בפיזיותרפיה m.a.p.t מאוניברסיטת באר שבע, בעל תואר מאמן מוסמך של ווינגייט, ובוגר קורס מדרסים והנעלה רפואית של מכללת שיאים.
מנהל ש.פ.א מרכז אורתופדי  מכון בוטיק למדרסים המתמחה במתן פתרונות לבעיות כף רגל  בעלי תקן איכות גבוה מכל הסוגים.
כתובת מייל לשאלות והארות   nati.shtain@gmail.com             כתובת הקליניקה: חולון, יהושוע רבינוביץ 58, מרכז דר-גת          טלפון: 035169361 \ 0528306095  
אנה פרגנו לקידום האתר על ידי לחיצה על מקש:      :
למייל מהיר:    מעטפה       לדף גוגל:    מעטפה       לדף פייסבוק:    מעטפה

כף הרגל   >  כף רגל המרכזית   >   עצמות כף הרגל המרכזית   >   הקוניפורם

עצמות כף הרגל המרכזית                      


עצמות הקוניפורמים- 

בשורה השניה של כף הרגל האמצעית, בפן המדיאלי של כף הרגל ממוקמות שלושת עצמות הקוניפורום.
עצם הקוניפורם המדיאלית: נמצאת בגבול המדיאלי של כף הרגל, היא עצם הקוניפורם הגדולה ביותר בכף הרגל. עצם הקוניפורם המדיאלית יוצרת מפרק עם הנביקולר מאחור, עם עצם המטטרסוס הראשונה והשניה מלפנים ועם עצם הקוניפורם האמצעית.
עצם הקוניפורם האינטרמדיאלית: נמצאת בין הקוניפורם המדיאלי וזה הלטראלי, צורתה צורת טריז כשחלקה התחתון צר וחלקה העליון רחב. עצם הקוניפורם האינטרמדיאלית יוצרת מפרק עם עצם הקוניפורם הלטראלית, מפרק עם עצם הקוניפורם המדיאלית, מפרק עם עצם הנביקולר ומפרק מלפנים עם עצם נמטטרסוס השניה.
עצם הקוניפורם הלטראלית: נמצאת בין עצם הקוניפורם האינטרמדיאלית ובין עצם הקובואיד, יוצרת מפרק מאחור עם עצם הנביקולר ומלפנים עם עצם המטטרסוס השלישי. צורתה צורת טריז כאשר חלקה התחתון הוא הצר ביותר וחלקה העליון רחב.

 
גולשים שגלשו בפרק זה התעניינו גם בנעלי ריצה, מדרסים, כאבים בכף רגל, דורבן.