מדרסים מכבי                 

 שטיין נתי מומחה למדרסים

אתם עומדים לרכוש מדרסים ובריאותכם חשובה לכם,  השקיעו 2 דקות בלבד של לימוד, ידע זה כח וידע זה עשוי לשמור על בריאותכם.

מכבי מציעה ללקוחות מכבי זהב את הזכאות לרכוש מדרסים מכבי במחיר של כ-100 שקלים, וללקוחות מכבי כסף את הזכות לרכוש מדרסים בסכום של 221 שקלים. בסכום דומה תוכלו לרכוש גם במסגרת בתי המרקחת של מכבי מדרסים מוכנים של אטרקס מדגם פשוט.

טופס הפניה מדרסים  מכבי

מעט שקיפות על נושא מדרסים מכבי ולמה החיים לא כל כך פשוטים: על פי תנאי המכרז בו זכו החנויות שעובדות מול קופ"ח מכבי, הלקוח מעביר לבית העסק סכום של כ79 שקלים בעבור זוג מדרסים מכבי והקופה משלימה לאותו בית עסק סכום שנע בין 120 ועד 140 שקלים, כך שההכנסה של בית העסק מהמדרסים היא סביב 200 שקלים, כן 200 שקלים ולא 700 שקלים כפי שינסו לשכנע אתכם בקופת החולים או בחנות המדרסים.  וכאן חברים צר לי לאכזב אתכם אבל הסכום רחוק מלהיות מספיק, הסכום הראוי למדרסים הפשוטים ביותר מתחיל סביב 450 שקלים ומעלה.

אתן את עצמי כמשל:   עלויות הזמנים לייצור מדרסים נעים בין 3-4 שעות: הבדיקה (45-60ד), הייצור (50-80 ד) ו תהליך התאמת המדרסים והביקורות ( 30-90 ד). עלות התקורה של בית  עסק סביר נעה בין 60 ועד 200 שקלים לשעה, וזאת מבלי להתחשב בעלויות היקרות של המשכורות והחומרים.

אז איך זה (מדרסים מכבי) באמת עובד כלכלית: בשלב הראשון בעל החנות ינסה למכור לכם מדרסים ""איכותיים"" יקרים יותר, כאלו שבאמת נעשו על פי מידה, בדרך כלל עשויה הצעת המחיר לעמוד על אלפיים שקלים, אך המוכר יהיה מוכן להתפשר ולתת לכם "הנחה ענקית" בשל כך שהגעתם דרך מדרסים מכבי. ההנחה ( הלא אמיתית) תעמיד את המדרסים במחיר  סביר יותר שיהיה זול במאות שקלים מהמחיר המקורי.
בשלב השני במידה ואתם תתעקשו על מדרסים מכבי  בסיסים המוכר יציע לכם את הצעת חייכם, שידרוג מדהים של מדרסי הבסיס של מכבי על ידי שכבות שיהפכו את המדרסים הבסיסים של מכבי ממדרסים מכבי פשוטים למדרסים מעולים לרוב התוספת מחיר תהיה של 100-300 שקלים.
בשלב האחרון יסכים המוכר לתת לכם את מדרסי הבסיס של מכבי = מדרסים מכבי, המדרסים הללו במחיר כולל של 200 שקלים לרוב יהיו שווים בדיוק כמו המחיר ששולם עליהם, אתם תשאלו בוודאי איך ניתן לעשות את זה הרי לפני מספר שורות כתבתי שמחיר הוגן עבור מדרסים בסיסים יתחיל סביב ה450 שקלים, את זה תוכלו לקרא בהמשך !!!

אז איך באמת ניתן למכור מדרסים מכבי במחיר כל כך זול ? הדרך השכיחה ביותר נולדה לפני כעשור על ידי יהודי מבריק, צבר טיפוסי. הדבר קרה מעט לאחר שקופות החולים הגדולות החליטו שהם מסוגלים לכופף את השוק ל200 שקלים בעבור מדרסים מכבי.  השוק כמובן התכופף וכך גם ההגינות והמוסר.

בעל העסק יבצע לקיחת מידה למדרסים מכבי בסיסים בקופסאת קצף, במקרים רבים הדבר יעשה במהירות תוך כדי עמידה של הלקוח לתוך המשטח ( כמובן שכך לא לוקחים מידה ), לאחר  שהלקוח יצא מהחנות קופסאת הקצף ובא   המידה שנלקחה תזרק לפח ובמקביל מדרס מוכן יוזמן מאחד המפעלים שעסוקים במרץ רב בייצור מדרסים מוכנים.
עלות מדרסים כאלו נעה בין 50 ועד 100 שקלים, כך שבעל העסק יוכל לא להתרושש כאשר מזמינים אצלו מדרסים מכבי בסיסים, את הכסף האמיתי מקווה המוכר לעשות על הלקוחות שישדרגו את המדרסים במאות שקלים ( ואז יקבל הקונה מדרסים מוכנים\ מוצרי מדף משודרגים בשכבה נוספת) ויותר מכך מהלקוחות שיזמינו מדרסים והפעם אמיתיים במחיר  של 1000-2500 שקלים.


מדרסים מכבי: סימנים העשויים להחשיד כי קיבלתם מדרסים מוכנים       

1- מדרסים מכבי שיונחו על כף הרגל ולא יתאימו כלל לצורת כף הרגל של הלקוח .
2- מדרסים מכבי בעלי גימור איכותי מאוד עשוי להיות גימור של מדרסים מוכנים.
3- מדרסים מכבי הבנויים משכבה אחת בהזרקה יהיו מדרסים מוכנים מסין.
4- מדרסים מכבי ללא סימני שיוף יהיו מדרסים מוכנים מסין.
5- מדרסים מכבי אשר מדרס ימין זהה לחלוטין לשמאל עשוי להחשיד למדרסים מוכנים.
6- במידה ומופיע מספר מידת הנעל על המדרסים אלו כנראה מדרסים מוכנים מסין.
שימו לב כי לעיתים תקבלו מדרסים מוכנים מוצרי מדף שיהיו בלתי ניתנים לזיהוי.

כיצד למנוע רמאות ב מדרסים מכבי:

לדרוש תמיד לקבל את הגבס, בכדי לוודא שנעשתה תבנית גבס על פי רגלכם.
לוודא שהתבנית גבס דומה לרגל שלכם ולמדרסים מכבי.
לקחת את הגבס הביתה ובמידת הצורך לשבור אותו שלא יהיה לו שימוש נוסף.

 ולסיכום: מדרסים מכבי

כפי שהבנתם עולם המדרסים של מכבי מורכב ולא תמיד הוגן, במידה ובעבר עשיתם מדרסים מכבי והייתם מרוצים מהמדרסים שקיבלתם, המדרסים פתרו את הבעיה ואת הכאבים שלשמם הגעתם המלצתי היא חזרו לאותו בית עסק  ובקשו ממנו בדיוק  את אותם המדרסים (מתכון מנצח לא מחליפים ), במידה וכבר נפלתם עם מדרסים של מכבי המלצתי היא לגשת למקום רציני שמכבד את עצמו ולעשות שם מדרסים אמיתיים. במידה וזה זוג המדרסים הראשון עבורכם והבעיה אינה דחופה נסו קודם מדרסים של מכבי בסיסים ורק במידה ולא יפתרו את הבעיה גשו למקום רציני שמכבד עצמו ועשו מדרסים אמיתיים. במידה ואתם סובלים מבעעיה רצינית המטרידה אתכם מאוד הייתי ממליץ לוותר על בזבוז הזמן שבמדרסים מכבי הבסיסים וניגש מיד לרכוש מדרסים אמיתיים.