מדרסים כללית    

 שטיין נתי מומחה למדרסים

מדרסים כללית מושלם

כיצד ניתן לממש את ההטבה של מדרסים כללית מושלם ?
את המדרסים ניתן לרכוש רק לאחר אישור רפואי של אורתופד, האישור למדרסים כללית מונפק כהפניה לחנות מדרסים וניתן לקבל את ההטבה אחת לכל שנתיים קלנדריות.

היכן ניתן לממש את ההטבה של מדרסים כללית מושלפ ?
את ההטבה של מדרסים כללית ניתן לממש בכל חנויות האורטופדיה ברחבי הארץ.

מה היקף ההטבה ?
לקוחות הביטוח המושלם של קופ"ח כללית זכאים ל 126 שקל החזר בעבור זוג מדרסים.

כיצד מקבלים את ההחזר על מדרסים כללית מושלם מקופת החולים?
יש למלא את טופס הבקשה לקבלת החזר על מדרסים כללית, מצרפים את המסמכים הנדרשים כולל הפניית האורטופד למדרסים והקבלה של חנות האורטופדיה.
ולשלוח לכתובת: מחלקת תביעות קופ"ח כללית פרט ת.ד 2265 בני ברק 51122.

למה יש לשים לב ברכישת מדרסים כללית מושלם !!

1- פרסום בעייתי עבור לקוחות של מדרסים כללית:  שימו לב כי בחנויות מדרסים רבות ובוודאי ברשתות ובחנויות הוותיקות המציעות מדרסים ללקוחות כללית, אתם עשויים להתקל במבצעים מדהימים על זוג מדרסים במחירים נמוכים, מבצעים מסוג 1+1 וכדומה, מטרת מרבית המבצעים מסוג זה היא לדוג את הלקוחות של מדרסים כללית לחנות ואז לספר להם כמה בעייתם מורכבת וכמה המדרסים המוצעים במבצע אינם מתאימים וכמובן במקביל לאפשר להם לרכוש בהנחה מדרסים יקרים מאוד שלאחר ההנחה הגדולה יעלו 1600+++ שקלים.

2- הולכת שולל ורמאות במבצעים עבור לקוחות של מדרסים כללית מושלם: לעיתים מוצעים מדרסים במחיר מוזל עבור לקוחות מדרסים כללית.
בפרק על מחיר המדרסים תוכלו ללמוד על כיצד מדרסים מתומחרים, מהם נגזרות העלויות של מדרסים, וטווח מחירים מומלץ עבור מדרסים.
באופן גס ניתן לאמר שמחיר מדרסים בסיסי טוב עשוי להתחיל ב 400-500 שקלים לזוג מדרסים, מדרסים במחירים נמוכים מזה צריכים לעורר חשד כי הם מדרסים מוכנים \ מוצרי מדף המוצגים  כמדרסים בהתאמה אישית .

כיצד ההונאה עובדת ?
לרוב המוכר בחנות המדרסים ינסה למכור ללקוח מדרסים כללית מדרסים יקרים או לפחות לשדרג את המדרסים הבסיסים במוצעים במבמע עבור לקוחות מדרסים כללית בסכום של מאות בודדות של שקלים, לאחר שהלקוח החליט על הזמנת המדרסים בעל החנות יבצע לקיחת מידות זריזה בקופסאת קצף\ ספוג, לרוב לקיחת המידה תבוצע בעמידה תוך כדי נשיאת משקל ( שיטה לקויה), מיד לאחר צאת הלקוח את החנות קופסאת הקצף עם המידה נזרקת לפח ומהמפעל מוזמן  זוג מדרסים לפי מידת הנעליים של הלקוח, אני באופן אישי ניתקלתי גם במדרסים שנמכרו ב700  ו 800 שקלים אך בפועל היו מדרסים מוצרי מדף משודרגים, אך ממש לא מדרסים בהתאמה אישיתכיצד נזהה מדרסים מוכנים עבור לקוחות מדרסים כללית ?
1- יש לבקש מהמוכר בחנות המדרסים להציג לנו את תבנית הגבס בסיום העבודה, התנגדות לדרישה זו מהווה נורה אדומה לקונה המדרסים ( רצוי לדרוש מבמוכר לקבל או לשבור את תבנית הגבס בכדי שלא יוכל להציגה שוב עבור לקוח אחר).
2-  זוג מדרסים בגימור וצורה זהה לחלוטין עשוי להחשיד כמדרסים מוצרי מדף.
3- חוסר התאמה ברור בין מבנה כף הרגל וצורת המדרסים יהווה נורה אדומה.
4- לעיתים הלקוח יקבל מדרסים שיוצרו בהזרקה ( להבדיל ממוצרי המדף שמיוצרים במפעלים בארץ בהם השיטה זהה לשיטת יצור המדרסים בהתאמה אישית אך הדבר נעשה על צורת כף רגל אחידה) , צורת הגימור כאן היא אופיינית להזרקה ואיכותית מאוד, על המדרסים לא יופיעו סימני שיוף ולעיתים אף יופיע "מספר" ( מידת נעליים)במרכז זוג המדרסים, לעיתים מספר זה יהיה משוייף מאחר ובעל חנות המדרסים מנסה להסתיר אותו.


הערת המחבר: קנו בחוכמה מדרסים כללית:מדרסים משמשים כאביזר רפואי העשוי להועיל או להזיק עד מאוד לבריאותכם. ריכשו מדרסים אצל איש מדרסים אמין ומקצועי, העזרו בהמלצת חברים אך יזהרו מהמלצות מכוונות ( רופאים, מזכירות רפואיות- לעיתים רבות הללו מתוגמלים בעבור שליחת לקוחות), ביחנו היטב אם איש המדרסים האם אכן מבצע בדיקה מסודרת, האם איש המדרסים בקיא בהבנת כף הרגל או סתם מורח אתכם במספר ביטויים רפואיים המכסים על חוסר ידע נרחב, האם איש המדרסים אכן מאתר ומבין את בעייתכם או מזדרז לקחת מידות בצורה שיטחית ושולח אתכם לדרככם ומעל הכל האם ניצב מולכם איש מדרסים הדואג קודם לארנקו או מקצוען השם את בריאותכם בעדיפות עליונה.