נתיאחראי על איסוף החומר והעריכה: שטיין נתי פיזיותרפיסט מומחה לפציעות ספורט, רפואת כף רגל בניה והתאמה של מדרסים. בוגר תואר ראשון  b.a.p.t באוניברסיטת תל אביב, בוגר תואר שני  בפיזיותרפיה m.a.p.t מאוניברסיטת באר שבע, בעל תואר מאמן מוסמך של ווינגייט, ובוגר קורס מדרסים והנעלה רפואית של מכללת שיאים.
מנהל ש.פ.א מרכז אורתופדי  מכון בוטיק למדרסים המתמחה במתן פתרונות לבעיות כף רגל  בעלי תקן איכות גבוה מכל הסוגים.
כתובת מייל לשאלות והארות   nati.shtain@gmail.com             כתובת הקליניקה: חולון, יהושוע רבינוביץ 58, מרכז דר-גת          טלפון: 035169361 \ 0528306095  
אנה פרגנו לקידום האתר על ידי לחיצה על מקש:      :
למייל מהיר:    מעטפה       לדף גוגל:    מעטפה       לדף פייסבוק:    מעטפה
 

 

תאוריית חולשת הטיביאליס אנטריור


שריר הטיביאליס הקדמי חלש בזמן הלידה, לשריר הפרונאוס הארוך לא ימצא אנטגוניסט ראוי. חוסר איזון זה יגרום לכיפוף פלנטרי של השורה הראשונה, אשר תימשך לאורך שלבי ההתפתחות של העצמות. המנח הפלנטר פלקסורי של השורה הראשונה יגרור בהמשך את עצם הטלוס למנח דורסי פלקסורי . הרמתו של הטלוס למנח דורסי פלקסורי תביא להרמת הקשת האורכית המדיאלית ואיתה לאינקלינציה של הקלקנאוס . בנוסף הרמתו של הטלוס תביא להגבלה בטווח הדורסי פלקסורי של הקרסול ולבסוף לאקווינוס של הקרסול.
מנח האקווינוס עשוי להביא לעבודת ייתר של שרירי הסובך (כנגד המגבלה) ולקונטרקטורות סביבם. העומסים על ראשי המטטרסוסים יעלו הן בשל הקשת הגבוה (הקשת אינה נושאת משקל ורוב העומס יועמס על ראשי המטטרסוסים) והן בשל המגבלה בטווח הדורסי פלקשון, יובילו למטטרסלגיה ולכאב בקידמת כף הרגל.

גולשים שהתעניינו בדף זה התעניינו גם בפרק על מדרסים, פרק על כאבים בכף הרגל ופרק  על נעלי ריצה

קבוצה מחייכת